Warszawskie Targi Książki – maj 2018

Niezapomniane rozmowy z Czytelniczkami i Czytelnikami, Blogerami a także Wydawcami. Dużo uśmiechu, emocji,  motywujące słowa, wdzięczność za każde napisane przez Autora słowo. Rozmowy te krótsze i dłuższe. Masa emocji. Miło było popatrzeć, jak przez Stadion Narodowy przewijają się tłumy ludzi, którzy kochają książki. Od najmłodszych dzieciaczków, po sędziwych książkoholików. Budujące. Bo z moich obserwacji wynika, że książka drukowana wciąż ma się dobrze. Książka to pewna wartość niewymierna, która ma wpływ na świadomość całego społeczeństwa.

W książce zawarte jest to co mamy już w sobie, jest naszym pamiętnikiem wspomnień.

 

Do domu wracałam uśmiechnięta, naładowana pozytywną energią i obładowania mnóstwem prezentów i książek. Mam już kilka nowych pomysłów na książki. Dziękuję Wam pięknie, że przyszliście, że odstaliście swoje w kolejce, za wszystkie uściski!

 

“Książki sprawiają, że opisywane w nich historie i wyrażone opinie stają się twoimi i po skończonej lekturze nie jesteś już tym samym człowiekiem, jakim byłeś, kiedy ją zaczynałeś. Bardzo inteligentni ludzie napisali niektóre z tych stron; i jeśli potrafisz czytać z pokorą, cierpliwością i chęcią uczenia się, nigdy się nie zawiedziesz. Nawet to, czego się nie rozumie, utkwi ci w jakimś zakamarku głowy i czeka, żeby kiedyś w przyszłości nabrać sensu i zmienić się w rzeczy piękne i pożyteczne” –  Arturo Pérez-Reverte

Następny Post
Poprzedni Post

KomentarzeRenata

9 miesięcy temu

Dziękuję za każdą piękną dedykację ❤

Copyright 2017 - 2018 Gabriela Gargaś © All Rights Reserved