Do Ciebie…

Kochana moja…

W końcu odpisuję.

Przepraszam, że nie zawsze mam czas, że czasami musisz czekać…

Ostatnio pisałam książkę. Cały czas coś piszę, ale ta moja najnowsza powieść, to będzie coś. Tyle pracy i serca w nią włożyłam.  Zobaczysz, nie zawiodę Cię.

„Kiedyś się odnajdziemy” to taka powieść od której ściska serce.

Wybacz milczenie… Wiem, że jesteś wyrozumiała i cierpliwa.

Poznałyśmy się przypadkiem. Chociaż ja nie wierzę w przypadki, a w cudowne zrządzenia losu.

Ktoś polecił Ci moją książkę i po nią sięgnęłaś, a może zobaczyłaś ją na półce w księgarni. Twój wzrok przyciągnęła okładka, albo opis na niej. I tak się zaczęła Twoja przygoda z moimi książkami. A może się mylę? To jak było?

Widziałam Cię kiedyś jak czytałaś w autobusie. Uśmiechnęłam się pod nosem. Nie miałam śmiałości podejść, byłaś taka zaczytana. To dobrze. Nawet nie wiesz, że wtedy moje serce wywijało koziołki. To takie uczucie, jak przy pierwszej miłości. Zwariowane, nieśmiałe, które idzie na żywioł. 🙂

Widziałam Cię na spotkaniu autorskim, na Targach Książki. Dziękuję, że chciało Ci się stać w kolejce, by chwilę ze mną porozmawiać.

Dziękuję Ci za wszystkie upominki. Nie trzeba było, najważniejsza jest Twoja obecność. Ale dziękuję. Z tego czerwonego notesu wciąż korzystam, z tej filiżanki chętnie piję poranną kawę, ten kwiat piwonii cudnie zdobił mój pokój. Ten naszyjnik i kolczyki chętnie noszę. Zakładka do książki, pierniczki, ciasteczka. Wszystko takie cudne. I od Ciebie!

Tyle radości od Ciebie otrzymuję, kiedy do mnie piszesz, kiedy wstawiasz komentarz, kiedy potrzymasz za rękę, na spotkaniu, albo, kiedy się tak do mnie uśmiechniesz.

Chciałabym Ci napisać, że dobrze, że jesteś. Bo to, że jesteś, motywuje mnie do działania.

Niekiedy mam kiepski dzień, a kto go nie ma? Beczeć mi się chce i wszystko mnie wkurza. I wtedy pojawiasz się Ty: „ Z Twoimi książkami, tak się cudnie zapomina”. I świat w jednej chwili staje się piękniejszy.

Nie zmieniaj się.  Bądź taka, jaka jesteś. A opinie innych miej gdzieś.  Ludzie zawsze będą gadać.

Rób swoje. Spełniaj marzenia. Tupnij nogą, a co? Nie zgadzaj się, na to, na co zgodzić się nie chcesz.

Becz, jeśli chcesz.

Jedz lody karmelowe ( wpisz swój ulubiony smak) , pójdzie w cycki. 🙂

Uśmiechaj się do życia.

Spójrz na to, co masz. Widzisz ile tego? Wypadałoby nie narzekać, z czystej przyzwoitości. Ale czasami trzeba, bo człowieka nosi. Też mi się zdarza. Rzadko, ale są takie dni, że ponarzekam, że deszcz, a miało świecić słońce.

Napij się kawy, odpocznij, wyluzuj. Wiesz, ze czasami trzeba wrzucić na luz.  Nawet pod górkę można i na luzie. 🙂

To, do następnego razu… Odpiszę szybciej. Obiecuję!

Twoja Gabi

Następny Post
Poprzedni Post

KomentarzeBeata

3 lata temu

Kochana Gabrysiu ❤️ od razu dzień jest piękniejszy. Dziękuję za wszystkie Twoje książki, w których odnajduje siebie. Dziękuję, że jesteś ♥️ za Twój uśmiech, miłe spotkanie. Już nie mogę doczekać kolejnego.
Jesteś wspaniała. Nigdy się nie zmieniaj. Zawsze będę czekać na Twoje książki.
I ❤️
Twoja Bea

Gabriela Gargas

3 lata temu

Beatko, dziękuję ślicznie za wszystko co dla mnie robisz. Za to, jak bardzo mi pomagasz w administrowaniu strony. Jestes najcudowniejsza administratorka ever 🙂 Dobrym czlowiekiem i cudna kobieta. Dziekuje!

Natalia K.

3 lata temu

cudownie zacząć tydzień z takimi słowami od Ciebie 😉 to ja dziękuję Tobie, że jesteś i piszesz!

Gabriela Gargas

3 lata temu

Natalia, dziękuję. Za każde Twoje ciepłe słowo. Pozdrawiam ciepło 🙂

Danusia

3 lata temu

Gabrysiu Kochana,
nawet nie wiesz jak bardzo dzisiaj mi potrzebne były Twoje słowa, że mimo wszystko trzeba się uśmiechnąć, zobaczyć co mam, i żyć.
Choć trudno i pod górkę. Uśmiecham się więc, trochę przez łzy.
Gabrysiu, dziękuję, że jesteś. Jest w Tobie tyle Dobra I Normalności, Kobiecości. Bądź.

Przesyłam wiosenne pozdrowienia,
Danusia

Barbara

3 lata temu

Kochana Gabrysiu!!!
Dziękuję za te piękny list do mnie, do nas twoich fanek i czytelniczek. Bardzo potrzeba nam takich ciepłych, wzruszających, pełnych miłości słów w tym naszym zagubionym świecie. Dziękuję za uśmiech, wsparcie, wspaniałe spotkania na targach i za książki dzięki którym zmieniłam wiele w swoim życiu….Ty wiesz. Gabrysiu, jest w Tobie tyle wrażliwości, ciepła, miłości i empatii do ludzi.❤️ Bądź zawsze Sobą nie zmieniaj się nasza Kochana Czarodziejko❤️❤️❤️

Asia

3 lata temu

Witaj Gabrysiu, piękny list za który serdecznie dziękuję tego było mi dzisiaj potrzeba tych ciepłych i serdecznych słów płynących z serca. Nawiązując do treści listu przygodę z Twoja Twórczością rozpoczęłam od reklamy na fb u kogoś z znajomych i tak bardzo zapragnelam ta znajomość pogłębić. “A między nami wspomnienia” to moja pereleczka, ktora pokochała całym sercem. Dziękuję za wszystkie emocje, które we mnie rozbudzasz. Jeżeli zdrowie mi pozwoli to dołożę wszelkich starań by dotrzeć na Targi Książek w Krakowie i jak los dopiesci moje serce to z przyjemnością ponownie Cię odwiedzę może ogarnę moja nieśmiałość i powiem coś więcej 😀😀😀. Serdecznie Cię pozdrawiam. Twoja fanka Asia.

Gdzie można mnie znaleźć

NOWOŚĆ! Wkrótce do kupienia!

Już do kupienia

Luna” – Gabriela Gargaś

Premiera: 24.02.21

 

Zapisz się do listy i pobierz za darmo opowiadnie Gabrieli Gargaś pt “Będę na Ciebie czekać”

Copyright 2017 - 2021 Gabriela Gargaś © All Rights Reserved