_MG_9946-gg-web

Gabriela Gargaś

Czarodziejka kobiecych emocji.

Autorka książek obyczajowych. Realistyczne i nietuzinkowe fabuły stały sie kluczem do jej sukcesu. Pisze o kobietach i dla kobiet. Kobietach szczęśliwych i tych, które boją sie zaryzykować. Jej książki zyskują miano bestsellerów, a książki : „Wieczór taki jak ten”, "Lato utkane z marzeń" i "Magia grudniowej nocy" przekroczyły nakład kilkudziesięciu tysiący egzemplarzy. Przez kilka tygodni znajdowały się w pierwszej dziesiątce „top" najlepiej sprzedających się książek na stronie empik.com

_MG_5179-gg-web

Pisarka, autorka

Inicjatorka projektu : "Każdego dnia". Zysk ze sprzedaży książki został przekazany Fundacji Marka Kamińskiego, która wspiera dzieci i młodzież dotknięte ciężkimi, często nieuleczlnymi chorobami.

Z wykształcenia jest ekonomistką o specjalności bankowej. Z zamiłowania - bibliofilka. Jest również niepoprawną optymistką, Mamą, żoną, przyjaciółką, kobietą z krwi i kości. Lubi pierogi i czarną kawę, bardziej wschody od zachodów słońca, piwonie i bez.

Pisze codziennie, a jej budzik dzwoni o czwartej rano. Najlepiej pracuje jej się o świcie, kiedy : „cały dom śpi”. Pisanie historii, które wzruszają i bawią, to jest to co kocha.

Nowości

Już i wkrótce do kupienia:

e_luna_300dpi

"Luna" Gabriela Gargaś

Premiera: 24.02.21

Luna ma w sobie coś z żywiołu. Gdy się śmieje, świat śmieje się wraz z nią. A gdy kocha, to całym sercem. Latając, czuje się wolna. I choć wciąż ściga ją wspomnienie przeszłości, wierzy, że wypełniając swoją misję w przestworzach, zagłuszy czarne myśli. Daniel musi być silny. W jego zawodzie chwila zawahania może oznaczać czyjąś śmierć. Tajemniczy samotnik nie wie, czym jest strach. Przy Lunie dowie się, czym jest miłość. Połączy ich gorący romans. Rozdzielą setki kilometrów i mężczyzna, który potrafi walczyć o swoje. Czy krótki, ale bardzo intensywny związek przetrwa tak ciężką próbę? Szalona miłość, spontaniczne wybory i żar, który może zranić. Gabriela Gargaś odważnie opowiada o emocjach silniejszych niż rozsądek.

Zostań moim Aniołem

"Zostań moim Aniołem" Gabriela Gargaś

Premiera: 14.10.2020

Ta historia zaczyna się bajkowo… Pewien Anioł , wcale nie taki znów anielski stanął na drodze Marietty. Dokładnie utknął z nią w schowku, wraz z kilkunastoma kartonami świątecznych kubków i kilkoma butelkami wina. Ta historia nie jest aż taką bajką, bo cuda się zdarzają i pomyłki też. To opowieść o całkiem zwyczajnej rodzinie, która ma nieidalne Święta. O Berenice, siostrze Marietty, która oprócz tego, że jest pielęgniarką na OIOMIE to także singielką, czego nie może znieść jej mama Bożenka. Potajemnie robi zdjęcia różnym mężczyznom i podsyła je córce. Wiesz, co dzieje się na oddziałach szpitalnych? Ile ludzkich dramatów? Ile radości, kiedy ktoś wychodzi z ciężkiej choroby. To opowieść o wierze, nadziei i żarliwych modlitwach w uzdrowienia. Nie tylko ciała ale i ducha. O poranieniach i o zasklepionych ranach.

bo-przyrzekalam-okladka-mockup2

“Bo przyrzekałam, bo przyrzekałem…” zbiór opowiadań – Gabriela Gargaś

Opowiadania do ściągnięcia

“Bo przyrzekałam, bo przyrzekałem” Gabriela Gargaś – to zbiór opowiadań i tekstów w formie ebook, które uświadomią Ci, że w życiu do szczęścia potrzebujemy drugiego człowieka. Co kupujesz? • Jeden ebook w wersji pdf • Ebook zawiera sześć opowiadań • Liczba stron : 55

Najnowszy podcast: TJT015 - Żaneta Bielecka – Depresja, choroba duszy

Inni o mnie