Lato grafik 2

“Lato utkane z marzeń” podbija Wasze serca!

Kochani,

Dziękuję za to, że tak bardzo pokochaliście:”Lato…” , za każdą recenzję, komentarz, grafikę, zdjęcie. Za każde ciepłe słowo!

Jestem wzruszona!

Od ponad miesiąca książka znajduje się w TOP 100 najlepiej sprzedających się książek na stronie empik.pl

Zyskała miano bestsellera na stronie ravelo.pl  i taniaksiazka.pl

Jednak, to co dla mnie najważniejsze, to to, że Wam się spodobała.

Poniżej kilka recenzji:

“Historia ta przypomina o tym, że nie można nikogo osądzać oraz że nie warto zbyt długo chować do naszych bliskich urazy. Trzeba nauczyć się wybaczać, by nie okazało się, że na wszystko jest za późno. Podobnie jak nie można zbyt łatwo rezygnować, poddawać się, przegapiać szans, jakie daje nam los. Tak rzadko mówimy o tym, co czujemy, co nosimy w sercu. Nie pozwalamy, by emocje kłębiące się wewnątrz nas miały szansę dotrzeć do właściwej osoby.

“Tak rzadko mówimy o tym, co czujemy. Myśli, emocje i uczucia pozostawiamy w głowie, w sercu, nie wypuszczamy ich na światło dzienne. Dlaczego nie mówimy, że za kimś szalejemy, kogoś kochamy, kogoś pragniemy? Bo zazwyczaj boimy się odrzucenia.” – Izabela W.

 

“Autorka wykreowała przesympatycznych bohaterów. Takich, z którymi łatwo się utożsamić. Są realni, bardzo ludzcy i swojscy. Chce się o nich czytać i chciałoby się ich poznać.  Lato utkane z marzeń jest słodko-gorzką, wciągającą powieścią. Jest historią o drugich szansach oraz o tym, że nigdy nie jest za późno na szczęście. Pełna mądrych myśli, zabawnych fragmentów i luźnych przepychanek słownych. Taka lekka, taka przyjemna, taka grzejąca serducho.

Lato utkane z marzeń jest kontynuacją Wieczór taki jak ten, ale bez problemu odnajdziecie się w fabule nie znając poprzedniego tomu. Autorka zadbała o to, by tak było. Zawarła w tekście wiele odniesień do przeszłości a także wyjaśnienia kwestii, które mogłyby być niejasne. Przy czym nie zdradziła zbyt wielu szczegółów, które prawdopodobnie zepsułyby przyjemność lektury poprzedniej książki. Jednak jestem więcej niż pewna, że zupełnie tak jak ja zapragniecie bliżej poznać bohaterów i sięgniecie po pierwszy tom. Właśnie zabieram się za Wieczór w taki jak ten i zupełnie ignoruję fakt, że mamy środek lata, a książka jest iście Świąteczna. Przecież do Bożego Narodzenia zostało niecałe pół roku, to już całkiem niewiele…

Świetnie sprawdzi się w leniwe letnie wieczory. Lato utkane z marzeń będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy szukają lekkiej i niezobowiązującej lektury, a przy tym dającej do myślenia, pocieszającej i rozgrzewającej serce, przepełnionej emocjami i czystym dobrem. Zaczytajcie się, polecam! 🙂 ” – fragment recenzji pochodzi ze strony : http://www.mawreads.pl/2018/07/latoutkanezmarzen.html

 

“Ta książka jest o miłości, o marzeniach, o tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. Jest to historia, która ma zaledwie niecałe czterysta stron, a prawda jest taka, że jest w niej zawarte tyle wątków i sytuacji, że to aż zaskakujące. W sumie może to i dobrze, że Autorka zawarła w tej historii to co istotne i nie rozdrabniała się, przez to całość czytało się szybko i przyjemnie, bez zbędnych i niepotrzebnych opisów.

Moi drodzy… nie zapominajmy o zakończeniu książki, którego oczywiście nie mogę zdradzić.” – fragment recenzji pochodzi ze strony : http://recenzentka-doskonala.blogspot.com

 

Tutaj możecie zobaczyć filmik promujący :”Lato utkane z marzeń” – https://www.youtube.com/watch?v=D33oNgWniP4

 

Anna Wyzuj 2

Anna Wyzuj-Rogalska – Każdego dnia uśmiecham się do życia! – Taka Jak Ty podcast odc. 010

Anna Wyzuj-Rogalska – kobieta z pasją, z wykształcenia dziennikarka i filozof, blogerka, która walczy ze skutkami choroby i dalszym leczeniem.

Na raka piersi zachorowała na początku 2017 roku, mając 36 lat. Miała raka złośliwego  z przerzutami do węzłów. Jest po obustronnej mastektomii. Ani przez chwilę nie traciła wiary, że wygra z chorobą. Pierwsze chwile z rakiem nie zabrały jej radości życia. Podczas chemii Ania nie przestała  pracować, starała się być aktywną przez całą swoją chorobę. Jeździła offroadami i biegała.

Codziennie uśmiecha się do życia. Bierze z życia garściami wszystko to, co najlepsze!

Rozmawiamy o jej obecnym życiu, a tematy, które między innymi poruszamy to:

  • pasja,
  • rak piersi,
  • masektomia,
  • życie,
  • skąd czerpać siłę podczas choroby,
  • jazda offrodowa,
  • bieganie,
  • czym jest kobiecość

Zapraszam Was serdecznie do wysłuchanie mojej rozmowy z tą uśmiechniętą, pełną pasji kobietą.

Wysłuchaj rozmowy klikając przycisk Play (►) poniżej:

 

Zdjęcie: z archiwum Ani Wyzuj – Rogalskiej

“Pozytywne myślenie ma wielką moc, więc warto wykorzystywać jego siłę!” – Ania Wyzuj Rogalska

  Zdjęcie: z archiwum Ani Wyzuj – Rogalskiej

“Nie mam jednej piersi, węzłów, jajników. Wiem co to chemia czerwona, biała, karboplatyna, radioterapia, sterydy i brak estrogenu…

Mogłam też umrzeć, ale nie umarłam…
Walczyłam i nadal walczę ze skutkami i dalszym leczeniem…
I mimo tego jestem nadal kobietą…
Żyje i mówię głośno o tym że nie mam piersi…
I w końcu zrobiłam sesję o której marzyłam…” – Anna Wyzuj – Rogalska

  Zdjęcie: z archiwum Ani Wyzuj – Rogalskiej

“Kobiecość to stan umysłu a nie stan posiadanych organów. To siła, akceptacja siebie takiej jaka jestem i życie w zgodzie ze sobą. To czułość, radość, naturalność, tajemniczość. Kobiecość to uśmiech, mój cierpliwy mąż, rodzina, przyjaciele” – Anna  Wyzuj- Rogalska

  Zdjęcie: z archiwum Ani Wyzuj – Rogalskiej

Linki pomocnicze:

blog: http://www.zabieganyrak.pl/

facebook: https://www.facebook.com/ania.wyzuj.3

_________________________

Zapraszam Was również serdecznie do wysłuchania moich poprzednich rozmów z cyklu “Taka Jak Ty”, oraz do pobrania za darmo mojego najnowszego opowiadania pt “Będę na Ciebie czekać”. Będzie mi bardzo miło jak udostępnisz swoim znajomym moje rozmowy oraz zostawisz komentarz poniżej.

Gdzie można mnie znaleźć

NOWOŚĆ! Wkrótce do kupienia!

Już do kupienia

Luna” – Gabriela Gargaś

Premiera: 24.02.21

 

Zapisz się do listy i pobierz za darmo opowiadnie Gabrieli Gargaś pt “Będę na Ciebie czekać”

Copyright 2017 - 2021 Gabriela Gargaś © All Rights Reserved